Yeni Üyelik
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_left5.
Bölüm
@binayklasikleri12
Değişik kıtaları, milattan öncesine dayanan bulgularda masal kenti Atlantis’i okuyordum çok ilginç bazı din kitaplarında bile ismi geçiyordu. Platon hani şu Eflatun’a göre bu kıta çok zengindi,soylular idare ediyordu ama bir gecede okyanusun diplerine çökmüş yok olmuştu.

Yok olan şehir ayni o kitapta olduğu gibi okyanus şimdi de o bölgede neyi bulduysa içine çekiyordu.O kyanusun diplerinden sinsice çıkan canavarların ağzına lokma gibi oluyorlardı hiç bir iz bırakmadan her şey yok oluyordu.Kayıp raporu diye açıklanan araştırmalar sonuçsuz kalıyordu.


Gemiler uçaklar bu manyetik alanın gücünden kaçamıyorlardı üç köşe Bermuda Miami San juan ‘ı gösteren bir haritada dakikalarca elimdeki kalemle daireler çiziyordum dudaklarımı dişliyor canım çok sıkılıyordu Atlantis'in olduğu yer o gemi ve uçakların çekildiği bölge oldukça karışıktı.

Aslında gerçekler bilim adamlarınca çok basit açıklanıyordu . Onlar her zaman bilimsel mantık açıklamaları için şöyle bir açıklama getiriyordu.
Yer altından denizin dibinden çıkan gazlar soğuk olması nedeniyle beyaz sert bir maddeye dönüşerek bembeyaz bir örtü haline geliyorlardı .Golfistrim denilen akıntılarda eriyen o tabakalarda sudan hafif gazlar oluşurken , işte o anda üzerinde ne varsa diplere çekiliyordu.

modal aç
modal aç
modal aç