Yeni Üyelik
[ Genç Kurgu ] - Kitap Listesi
Psikopat Ask
Annesini kaybeden Deniz babasını da bulamamıştı. Deniz her ne kadar yipransada Ali daysi ve Bora arkadaşı onu ayakta tutabilmisti. Ama Bora`nin hesaplayamadigi bir şey vardı. Deniz gece kulübünde çalıştıgi andan itibaren hayatı degisecekti. Deniz gece kulübünde Kaya ve çetesiyle tanisacakti. Peki Kaya ismi kadar kaya birirmi?
query_builder 9 Ay Önce
  Yazar@fatosyapann
Zorba
Sırtımı hızla duvara çarptı, bedenime yayılan acıyı henüz dindirememişken kapıyı kapattı ve kilitledi. Kapının kapanmasıyla karanlığa boğulan odada yankılanan nefesinin sesini tenimde hissedebiliyordum. Yaklaştı... Yaklaştı... ve durdu... Artık tam karşımdaydı. Arda Gürdal. Karanlığın içinde baş başaydık. Abimin canına kast eden adam ve ben. Bir eli çıplak bacağıma uzandı. İşaret parmağıyla tenime görünmez yollar çizdi. Diğer eli havalandı ve başımın ardında yerini aldı. Alınını alnıma yaslarken bacağımdaki eli yukarı doğru hareketlendi. "Baş döndürücüsün..." İçkiliydi. Kafası yerinde değildi. Muzip bir ses tonuyla hımladım. Dudağını dudağıma sürttü. "Asisin..." Tekrar hımladım. Bedenini bedenime yasladı. Şu an duvar ile onun arasındaydım. Dudaklarını şakaklarıma bastırdı ve bir eliyle bacağıma dokunmaya devam ederken öptü. Elimi ensesindeki saçlarına doladım ve başımı onun başına yaslayarak dudaklarımı kulak hizasına getirdim. Aldığım nefesi dudaklarımın arasından onun tenine salarken bundan hoşlandığını fark ettim. Parmaklarıma doladığım saçlarını sert bir şekilde çekerken inlemesini dinledim ve fısıldadım; "Adımı söyle..." Bayık bir şekilde güldü ve dudaklarını araladı. "Melisa..." "Melisa Yıldız." Bu kez ben güldüm. Soğuk, kibirli ve karanlık bir gülüştü bu. Kulağına biraz daha yaklaştım ve fısıldadım; "Yanlış... Ben Melisa Gümüşay." Ürperdiğini hissettim. Bacağımdaki eli konumunu terk etti ve boşluğa düştü. Elleri omuzlarımı kavradı ve bedenimi iterek sarhoş bedenini uzaklaştırdı. "Ne? Siktir!"
query_builder 1 Yıl Önce
  Yazar@hellomonstarx
Bi' Mucize Gerek
Açelya hayatındaki zorluklara boyun eğmiş, hayatına yanlış yollara saparak devam etmiştir. Arel ise bazı sebeplerden dolayı annesiyle Bursa`ya taşınmıştır. Yolları kesişen gençler hiç tanışmadıkları duygularla beraber yaşayacak, gerçeklerin peşine düşecektir. Arel ve Açelya`nın hikayesini dinlemeye ne dersiniz?
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@gecetasi
Yakın Gelecek
"Kim bilebilirdi ki her gece gökyüzüne bakıp dileğimi gerçekleştirmesi için yalvardığım yıldızın kayıp çok uzaklara gitmesi gerekirken yanı başıma düşüp hayatımı değiştirmesini." *** Her insan hayatında bir kez tanrı olmayı hayal etmiştir. Kendisine kötülük yapanları cezalandırıp, iyilik yapanları ödüllendirmek... Herkesin hayran olduğu güzellikte, karakterde, zekilikte olmak istemiştir. Belki de tüm insanlığa hükmedip onları ele geçirmeyi hedeflemiştir. Peki her insan kendisi için mi isterdi tanrı olmayı? Başkası için isteyenler olamaz mıydı? Sanırım ben hep başkası için isteyenlerden olacağım çünkü o olmazsa benimde dünyadaki varlığımın pek anlamı olmaz. Mutluluğun doruklarına çıkıp, dramın eteklerinde gezinip, eğlencenin dibine vuracağımız kitabıma bir şans vermeye ne dersin?
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@ckrirem
Gece Yeni Başlıyor
~Talihsiz Bir Aşkın Öyküsü~ "Esmer bir akşam vakti, sevgisizliğine bir kalp verdim!" "Adın ne senin ? Gül mü, diken mi? " anlamaya çalışıyordu bu öfkenin kime olduğunu. Kendisine mi ? Bırakıp giden o değilmiş gibi. "Sen... Sensiz yönümü bulamıyorum , önümü göremiyorum. Anlasana!" "Bunların bir önemi yok, seni istemiyorum." Diye mırıldandı. " Artık olamam seninle, yeter."
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@thepurposeles
Bal
Kendine iyi bak çünkü ben beceremedim... Ünüversiteyi bitirmeye son 1 yıl kalmış ve fakülte birincisi olan Meriç. Bindiği otobüste tesadüfen yanına oturan Melis`le tanıştıktan sonra hayatının bu noktaya geleceğini ve canından çok sevdiği Melis`ine zarar vereceğini nereden bilebilirdiki? Babası Melis`i reddetmesine dersleri düşmesine rağmen sevgili olan Meriç ve Melis. Okulu bitirip evlendikten sonra Meriç kanser hastalığına yakalanıyor ve büyük bir depresyona girmesiyle birliktede hayatı alt üst oluyor. Canından çok sevdiği Melis`i bile ona başkasımı var diye sormasına yol açıyor. Şiddet ve geçinememezlikle birlikte hastalığı dahada kötüye giden Meriç. Hala daha Melis`i üzülmesin diye hastalığını ona söylememekte ısrarlıydı ve bir karar vermek zorundaydı. Ya savaşıp hastalığını yenicekti yada buna bir son vericekti.
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@aliorak123
Hoşreftar
Vaveyla, annesini kaybettikten sonra şehirden uzaklaşır. Ancak yıllar sonra gelen beklenmedik bir telefonla Harfendaz`a geri döner ve babası tarafından burada kalmaya zorlanır. Babasını burada kalmaya zorladığı için pişman etmeye çalışırken başına gelecek olanlardan habersizdir.
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@_ssatri
Yeni Kız
İlk dersin sonunda beklediğim gibi Valentina yanıma gelmişti. Ancak sandığımın aksine benimle arkadaş olmak için değil bir istekte hatta emirde bulunmak için yanımdaydı. "Burada oturamazsın!" Valentina`nın gözlerinde anlamadığım bir şekilde öfke görüyordum. "Neden?" "Çünkü pencere kenarındaki bütün sıralar `VIER` grubuna aittir ve sadece grup üyeleri bu sıralara oturabilir." Valentina ciddi olamazdı değil mi? Daha neler! Ben onunla arkadaş olmak isterken o beni yerimden ediyordu. Valentina benim konuşmama izin vermeden kitaplarımı toplayıp öğretmenler masasının üzerine koydu. Ben de çantamı alıp kalktım oturduğum sıradan. Belli etmemeye çalışsam da çok kırılmıştım. Tekrar oturacak bir sıra bulmak için sınıfa göz gezdirdim. O sırada gözüme hiç de yabancı gelmeyen bir öğrenci bana seslendi. "Benim sırama oturabilirsin Luna." Beyaz tenli, kahverengi saçlı ve çenesinde gamzesi olan bu genç adam bana birini anımsatıyordu ancak bir türlü hatırlayamıyordum. İkinci ders başlamadan bir sıraya oturabilmek için bu genç adamın yüzünü incelemeyi bırakıp çantamla beraber sırasına oturdum. "Justin." Dedi elini uzatarak. "Luna." Bu genç adamın sıcacık gülümsemesini tanıyordum. Ancak bir türlü nereden tanıdığıma anlam veremiyordum. Sınıftaki diğer öğrencilerin aksine bu genç adam benimle sohbet etmek, hatta beni daha yakından tanımak istiyordu. "Kasabadan geldiğini söylemiştin değil mi?" "Evet. Sen daha önce hiç kasabada bulundun mu?" "Hayır ama geldiğin kasabada yaşayan bir mektup arkadaşım var." "Gerçekten mi? Adı ne?" "Luna..."
query_builder 1 Ay Önce
  Yazar@sevgili0rkide
modal aç
modal aç
modal aç