Yeni Üyelik
[ Fantastik ] - Kitap Listesi
Nutella Adam
Youtube de biri ilk başta nutella çikolatasını yemiş sonra banyoya nutella dökmüş kaşıkla birton kutu nutellaları içini boşaltıp banyonun her tarafına nutella doldurmuş tüm nutellaları sonra da o nutellalı küvete girmiş sonra da her tarafına nutella sürmüş o küvette sonra da o küvetten çıkıp nutella adam olmuş her tarafı nutella olmuş sonra yine o küvetin içine girmiş sonra yine o küvetin üstüne çıkmış nutella adam haliyle o küvete atlamış o nutellalı küvete sonra yine küvetten çıkmış küvet etrafı nutellaydı orayı eliyle yalamış böylece tamamıyla nutella adam olmuş
query_builder 5 Ay Önce
  Yazar@emosgs1234
Surların Ardında
Edmarg, Ergalen Krallığı` ın hemen yanı başındaki Alark Kasabası` nda yaşayan bir adamdır. Hasta annesine ve perişan hâldeki ailesinin diğer üyelerine bakmak için binbir güçlükle, her gün yalnızca yiyecek bir lokma şey ve içecek su bulma gâyesiyle yollara koyulur. Lakin bir gün, yolu şatafatlı Ergalen Krallığı` nda amansızca kesilir...
query_builder 10 Ay Önce
  Yazar@yusufk.bicakci
Z.s.s
Zaman bir gün her şeyi ve her kesi siler * Ya onu da alırsa *NE yapmalıyım ? *sensiz bir hayat nasıl olurdu *Neden ? *NEDEN SEN ?
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@gizemli.kralice54
Scįmus Shaoghal - Bilinen Dünya
Tanrı`nın bahşettigi şeylere ağlama oğlum! Gözyaşların boşa gitmesin. Değiştirdi ataların içine çektiğin temiz havayı sjn ile. İlk kez ne zaman yıkandık ya da sjn tenimize ilk ne zaman değdi? Gözlerimizden dökülecek kadar basitse, Shaoghal neden bundan yoksun? Ağlama.Sakın aglama oğlum!
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@heawyd
Kanatların Dansı
Herkes bilir ki insanlar bu evrende yalnız değildir. Vampirler, periler, hayaletler, cadılar, troller... Hepsi bu evrenin bir parçası. Bizim hikâyemiz ise ailesinden dışlanmış, doğal hali olan ejderhaya dönüşemeyen...
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@kawaiyoja
Sokak Köpeyinin Hayatı ****
BİR SOKAK KÖPEĞİNİN HAYATAKİ DEYİŞİMİ *Hiç ait olmadığınız yerde olduğunuzu düşündünüz mü?*
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@gizemli.kralice54
Işıltılı Orman
Lady Shava’nın dediği gibi ejderhanın ona itaat etmesini sağlamak kolay olmadı. Ejderha onu tuzağa düşürmüştü. Üzerine doğru gelen tehlike karşısında hızla düşünerek omuzlarındaki yükün sandığından daha da ağır olduğunun farkına vardı. Ya burada balık yemi olacak ya da bu müşkül durumdan kurtulup yoluna devam edecekti. Son bir kuvvetle elindeki kılıca sıkıca sarılıp bağırmaya başladı. “Gloryaaa… El Nasrrrr….” Kılcın üzerinde ki elmas ışık saçmaya başladı. Getsun ejderahaya sıkıca tutunarak diğer elinde tuttuğu kılıcı savurup balığın bıyıklarından birini kesti. Bıyığı kesilince havadaki kontrolünü kaybeden balık yan dönerek tekrar göle dalıp kayboldu.
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@ukant
Minoris
Fantastik bir dünyada daha fantastik olabilecek bir şey düşünün, herhangi bir şey. Büyücüler? Hayır sıradan. Goblinler? Elfler? Orglar? Troller? Cüceler? Bunlarda fantastik bir dünyanın olmazsa olmazları bunlar da değil sevgili okur. Zorla biraz kendini bulacaksın bence. Buldun mu? Tanrılarla savaşan yarı insanlar mı? Belki olabilirdi ama yine de çokta fantastik bir şey değil. Yunan mitolojisine bakabiliriz bunun için. İp ucu veriyim, aptal bir çocuk, saf, bu dünya için fazla iyi. Gelmedi mi aklına bir şey? Arkadaş grubu var. Tabii arkadaşları olmasa nasıl maceraya çıkabilirdi ki? Dur dur hemen " Bu kitapta sıradan arkadaşlık temalı, macera kitaplarındanmış." deme. Bunlar öyle sıradan arkadaşlar değil. Garipliğin sıradanlaştığı bir dünyada ki sıradan canlılar. Ne? "Peki o zaman Fantastik bir dünyada daha fantastik olabilecek şey ne söylesene artık." mı diyorsunuz? Aslında bunun cevabını tüm kitap boyunca yavaş yavaş sırasıyla öğreneceksiniz şu an söylemem maalesef üzgünüm; ama sevgili okur sana bir şeyden daha bahsedebilirim. Neden maceraya çıktıklarından. E tabii bir nedeni olmalı. Ne o öyle macera arayışı içerisine girmek diyerek kestirip atsa mıydım? Tabii ki de hayır. Bu dörtlü arkadaş grubumuz Tuilyn adındaki saf arkadaşımızın rüyasına aşık olmasının peşinden gidiyorlar. Peki nereye, nereye gidiyorlar? Bunu onlarda bilmiyorlar. Daha adını bile bilmediğiniz, yüzünü bile hatırlamadığınız hatta ve hatta ne olduğunu bile bilmediğiniz birisini nasıl bulabilirsiniz? Peki son bir soru daha sorayım. Bu zahmete girer miydiniz? Size bu kitapta vaat ettiğim şey, hiç umursamayacağınız bir detayın dahi tüm hikayeye etki etmesi ve her ilerleyen bölümde, daha da şaşırarak daha da merak ederek ilerleyeceksiniz ve tabii ki koskoca bir fantastik dünyada kaybolma şansı.
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@yasinakn
Kronograf
Aola 17 yaşındaki bir sokak çocuğudur. Şans eseri kronograf adında zamanı kontrol etmeye yarayan bir alete rastlar. Yaşadığı birçok acı tecrübeden sonra Amarus adında gizemli bir adam belirir ve ona aleti tam olarak kullanabileceğini, zamanın efendisi olabileceğini söyler. Amarus`un fikri Aola`yı cezbeder ve Aola zamanın efendisi olmak için Amarus`u aramaya başlar. Ancak bu yol uğrunda yapması gereken fedakarlıklardan haberi yoktur. Aola kendini bekleyen zorlu eğitim ve acı dolu gerçekler karşısında nasıl bir mücadele verecektir? Zamanın efendisi olabilecek midir? "Sıradan bir insan zihni basit bir alet ile zamana karşı gelebilir mi? Zaman, bütün yasalarına rağmen boyun eğdirilip bencil çıkarlar için kullanılabilir mi? Peki, bedel ödemeden çıkar elde etmek için bir koz olarak kullanılabilir mi? Yoksa gereken bedel çoktan ödenmiş midir? Akrep ile yelkovan sadece bir ibre mi? Yoksa yaratılış ve yok oluşa şahit olan tek tanıklar mı? Asıl soru ise; bir mahkum mudur zaman, yoksa bir efendi mi?"
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@rakuusha
Pati Şehri
Başlangıç Tarihi 02.05.2020 Genç köpek, Panter`in kaybolduğunu öğrenince ufak bir kahkaha attı. "Az önce bana kaybolup kaybolmadığımı sordun ama kaybolan sensin. Anlaşılan yardıma ihtiyacın var." "Burası neresi?"diye sordu, kara kedi. Genç köpek patisinin üzerinde gezinen karıncayı diğer partisi ile kovup Panter`e döndü. "Pati Şehrine hoş geldin." Yazılan bazı sahneler hayal ürünüdür. Öbür hesabıma giriş yapamadığım için yeni bölümleri bu hesaptan yayınlayacağım. "Terk edilmek tüm canlılara aynı acıyı verir."
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@pnkkira
Demakoko Serisi 1 - Kehanetin Şarkısı
-Tamamlandı.- Serinin ilk kitabı. Bu kitapta; standart aşk hikayeleri, elementler ya da büyücülük okulları yok. Yeni evren, yeni ırklar hatta keşfedebileceğiniz bambaşka bir dünya var.
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@itstugca
Avcı
Elimde tuttuğum kitabı daha da sıkı tutmaya başladım ve gittikçe tükenen havayı içime çekmeye devam ettim. O bana doğru yaklaştı. Kırmızı gözleri hırsla, öfkeyle ve nefretle parladı. Her zaman sırıtmaya hazır olan dudakları tiksinircesine büküldü. Şeytan bir adım daha yaklaştı. "Fazla zamanım kalmadı." diye mırıldandı ve bir adımda yanıma ulaştı. "Öldüğünde beni hatırlamayacaksın bile." Nefesi boynuma değerken şiddetle titremeye başladım, onun önünde güçlü durmaya çalışsam da bunu beceremedim ve ayaklarının dibine düştüm. "Bunu yapamazsın!" diye çığlık attım son kez. Gözlerimi yukarıya çevirdiğimde yüzünde duran sırıtma büyüdü. "Çok geç." Kırmızı gözleri sinsilikle parladı ve büyük elleriyle boynumu kavradı. Son kez gözlerinin içine baktım ve orada biraz da olsa merhamet kırıntısı aradım. Yoktu. "Öldüğünde beni hatırlamayacaksın bile."
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@estellagodwin2
Blackpink
blackpink in hayatı
query_builder 1 Ay Önce
  Yazar@ilgi
Boyut
Rora Can
Boyut
Bir boyut, Yeni dünyalar Yeni dostluklar Yeni maceralar ...
query_builder 4 Yıl Önce
  Yazar@roracan
Haruka Sato
Adı: Haruka Sato Cinsiyet: Kadın Yaş: 19 Meslek: Gizli Ajan Açıklama: Haruka, soğukkanlı ve zeki bir gizli ajan olarak bilinir. Uzun siyah saçları ve turkuaz renkli gözleriyle dikkat çeker. Görevlerini başarıyla yerine getirirken her zaman özenle seçilmiş gizli kıyafetleriyle hareket eder. Özel bir dövüş stili ve keskin nişancılık yetenekleri vardır. Ancak geçmişinde derin sırlar ve duygusal karmaşıklıklar taşımaktadır, bu da karakterine derinlik katar.
query_builder 4 Ay Önce
  Yazar@bartuata_cap
Macera Adası
Sanane oku görcen zaten
query_builder 10 Ay Önce
  Yazar@zara_iste
Asar'ın Evlatları
Bir gün düşünün, ufak tefek sıkıntılar dışında oldukça sıradan bir gün. On yedi yaşında dinç, gururundan ödün vermeyen, hatta kibirli bir gençsiniz ve o sırada tek derdiniz fakültenizin merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanarak yarım saat sonra yapılacak olan sınava yetişmek. Düşündünüz mü? Şimdi de çıktığınız o merdivenlerde sonsuz bir döngüye sıkıştığınızı ve oradan nasıl çıkacağınızı bir türlü anlayamadığınızı düşünün. Yiyecek yok, su yok, yatak yok, yorgan hiç yok. Sadece siz ve merdivenler. Oradan kurtulmak için delicesine çırpındığınızı düşünün. Düşündünüz mü? Şimdi de merdivenin gizemini çözüp kurtulduğunuzda eve döneceğinizi umarken önünüzde devasa bir kapının açıldığını ve orada hiç bilmediğiniz kişi ve yaratıklar arasında yaşamak zorunda olduğunuzu düşününün. Düşündünüz mü? Şimdi bir de çok güçlü bir tanrının tek çocuğu olduğunuzu ve orada kaldığınızı düşünün. Son olarak da bunların hepsini birbirine karıştırarak düşünün. Ya da boş verin, düşünmeyin. O nadide beyninizi yormayın, çünkü ben bunların hepsini sizin yerinize düşündüm ve ortaya Asar`ın Çocukları çıktı! Türk Mitolojisinden beslenen, kurguya özel çizimlere sahip bu büyüleyici hikayeye hepiniz davetlisiniz. -Asar`ın Evlatları uzun bir seri olacak olan Asar serisinin ilk kitabıdır. Önemli Not: Çizimler için Ateşin Yüreği kitabının yazarı, dostum Serhat Kalip`e en içten teşekkürlerimi sunarım.
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@onurcalcali
modal aç
modal aç
modal aç