Yeni Üyelik
[ Kısa Hikaye ] - Kitap Listesi
Fi̇ruze
Sadece bir kadının hayatına bile dokunabilmiş ise ne mutlu biz kadınlara…
query_builder 1 Hafta Önce
  Yazar@ilaydayigit
Canim Nesli̇m
BİR KÜÇÜK AYDINLIK MESELESİ
query_builder 1 Ay Önce
  Yazar@ilaydayigit
Görülmeyen Hikayeler
Her bölüm farklı hikayeler içerecektir.
query_builder 1 Yıl Önce
  Yazar@yazar_nisa2
Şair Adam
Dram içerir romantizm içerir
query_builder 1 Yıl Önce
  Yazar@nazlierturk5959gma
Kül Rengi Duvar
Kül Rengi Duvar
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@mertburakboduroglu
Şair Adam
dram romantik bir kurgudur
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@nazluska
Lise Defteri (texting)
Liseli bir arkadaş grubunun sıradan hayatına bir tutam aşk , az hüzün bol eğlence ekledim. Beş çayı tadındaki hikayeme misafir olmak ister misiniz? O halde haydi ilk bölümden okumaya başlayın.
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@blogybywinnie
Lunaparktaki Kötü Gün
Kevser Fidan
Lunaparktaki Kötü Gün
Yeni bölüm gelecek.o nu da okumayı unutmayın eğlenceli olacak.
query_builder 4 Yıl Önce
  Yazar@kevserfidan2011
İsnat
« Hikâye Tamamlanmıştır » İftiralar... Hayatımızın her yerindeler... Belki bir söylenti, belki de bir kan davası meydana getirirler... Ancak, tek birimize değil hepimize erisirler... Bir iftiranın peşinden sürüklediği bir takım olaylar dizisine şahit olmak istiyorsanız, bu kısa hikayeyi okumaya ne dersiniz?
query_builder 4 Yıl Önce
  Yazar@bayanmandalin
Lunaparktaki Kötü Gün
Kevser Fidan
Lunaparktaki Kötü Gün
Yeni bölüm gelecek.o nu da okumayı unutmayın eğlenceli olacak.
query_builder 4 Yıl Önce
  Yazar@kevserfidan2011
Beyin Doktoru
Beyin doktoru ile dengesiz kızın hikayesi ❤️
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@nazluska
Mektup Arkadaşı
Dik yokuşlu ,yüksek merdivenleri ile ünlü bir mahallede o dönemlerde oldukça bakımlı olan bir evde oturuyorlardı.Çoğu yorgun olan iki katlı olan evler birbirlerine sırt vermiş ,çoğunun arka bahçesinde su kaynağından dolayı minik havuzlar vardı.Eski iplik fabrikasının bulunduğu araziye sahibi tarafından yazlık bir de sinema eklenmişti. Sinema yüzünden, mahalle bir hayli hareketlenmiş filmin başlayacağı saatlerde insan kalabalıkları yoğunlaşmaya başlamıştı.O devirlerde mahallenin en lüks eğlencesi , hafta sonlarında olan toplu geziler ve sinema keyfi olurdu.Büyük bir araba onları pikniğe taşırken neşeli şarkılarını söyler bir gün öncesinden yemeklerini hazırlamış olurlardı. Daha çok şehre yakın yerleri tercih ederek deniz kenarlarına giderlerdi.Sonradan dağılmalar olmuş çoğu aile kamp hayatını tercih etmişti.Yüksek binaların dikilmediği dönemlerde çadır kurmaya müsait doğa harikası yemyeşil bölgeler vardı.Kamp yapmak isteyenler ya kendi çadırları ile gidiyor ya da oradan sezonluk kiralayabiliyorlardı
query_builder 6 Ay Önce
  Yazar@maceradeniz
Güneşli̇ Bi̇r Sabahtaki̇ Sahte Umut
Küçük bir çocuk daha 11 yaşında ama yaşadıkları yaşı kadar küçük olaylar değildi… O çocuk,o yaşında görmemesi,şahit olmaması şeyleri görüp şahit olmuştu.O çocuk 11 yaşına gelene kadar hayat ona zindan olmuştu.O küçük kız dayanamıyordu artık… Galiba yolun sonuna gelmişti ya da öyle hissediyordu. Küçük kız artık pes etti.Hayata veda etme vakti gelmişti ve o kız bir mektup yazdı herkese ama tatlı kız uyuya kalmıştı, kan ağlaya ağlaya… Uyanmasının sebebi güzel güneş ışınları ve bu hayatta tek sevdiği onun için yaşadığı babasının öpücüğüydü…babası mektubunu okumuştu ama belli etmiyordu annesine anlatmıştı küçük kızın babası belli ki…Herkes ona 1 ay içinde umut olmuştu küçük kız demişti ki o bir umut olan mutlu ayın son gecesinde : Her güzel şeyin bir sonu vardır kimse hayatını mutlu yaşayamaz Allahım bu fani dünyayı bana kısa süreliğine cennet yaptığın için teşekkür ederim,dedi.Küçük kız biliyordu o mutlu anlar onun kalbinde bir süre sonra anı olarak kalacak ve o karanlık fani dünyaya geri dönecekti ve öylede oldu artık o koskocaman gülümseme yerine dümdüz bir dudak görünüyordu eskisi gibi duygusuzlaştırmıştı bu hayat onu herkes ona piskopat,ezik,çirkin,beceriksiz,orospu,duygusuz,okumaz bu diyerek ona hayatı zincir etmişti acaba o küçük kız tekrar duygularını kazanıp yaşamasına şükredip mutlu bir tebessümü olabilecek mi? O küçük kız saat 02.09’da bu hikayesini yazıyor… O küçük kız bendim inanın benim yaşadıklarımı tahmin bile edemezsiniz. hayatım yalanlar ve sırlarla dolu aslında kimse yaşadıklarımı bilmiyor herşeyi içimde yaşıyorum size bir sırrımı paylaşmak istiyorum Ben…taciz edildim Buna benzer bir sürü sırrım var neyse umarım kitabımı beğenmişsinizdir. İYİ GÜNLER!..
query_builder 4 Ay Önce
  Yazar@liya_kika3
Bim Bap Bap Bim
Hayatı cidden ama cidden normal bir kız varmış tek yaptığı kalkmak gidip çalışıp geri eve dönüp uyumak ama geçmişte hiç öyle değilmiş çünkü hayatına ışık katan tatlı bir kız arkadaşı varmış ama o gittikten sonra hayatının düzeni değişmiş ne normal bir hayat yaşamaya başlamış hayatından o gittikten sonra hiç arkadaşı olmamış… Normal birgün şirkete gider ama patronuna acil vermesi gereken dosyalar aklına gelir ve ilk patronunun ofisine gider patronunun ofisinde yüzü tanıdık bir kadın ve tatlı bir küçük kız varmış bunlar patronunun ailesiydi muhtemelen evet öyleydi çünkü patronu kadına karıcım demişti kız içeri gitti ve dosyayı bıraktı kadın kızına: Tatlım uyuma zamanın gel kucağımda uzan ninnini söyleyeyim demişti Küçük kız annesinin kucağında yerini almış annesinin ninnisinin dinliyordu Annesi- Bim bap bap bim Bim bap bap bim Bim bap bap bim Bim bap bim Şt->parmak şıklatma Şt şt şt Uyu… Bim Kız bu ninniyi biliyordu!bu onun küçükken o hayatını ışıldatan arkadaşına uyuması için büyü olarak adlandırdığı ninniydi o zaman onun uyuması için saçmalayıp bunu söylemişti ama işe yaramıştı ikisi birbirine uyumadan önce hep bunu yaparlardı ve hemen uyurlardı… Kız hemen ninniyi tanıdı ve: Sen! Kadın-bir sorun mu var? :) Hyejin? Kadın-evet adım hyejin,siz tanıdık geldiniz? İsminiz nedir? Soel ismim soel Kadın-sen!Soel! İkisininde gözleri dolar iki yakın arkadaş sarılırlar Soel-Unutmamışsın :) Hyejin-bu şey olmazsa uyuyamıyorum çünkü ayrıca seni kalbime kazıdım nasıl unutayım anılarımızı! Soel-Seni özledim bim Huejin-seni özledim bap Sarılırlar ve eski dostlar kavuşur hayatları ışıkla dolar ikisininde KURGUDUR!
query_builder 4 Ay Önce
  Yazar@liya_kika3
modal aç
modal aç
modal aç