Yeni Üyelik
[ Diğer ] - Kitap Listesi
İnstagram Zengin Olmanın Yolu
İnstagram para kazanmam nın yolları
query_builder 3 Ay Önce
  Yazar@batman
Instagram Hesap Geliştirme Taktikleri
Kısa Sürede Instagram Hesabınızı Büyütün | Para kazanmaya Başlayın 9 Adımda Hesabımızı Geliştirin
query_builder 7 Ay Önce
  Yazar@motivasyonkuzey
Blackpink ‘ In Doğuşu
Bir K-pop gurubunun ortaya çıkması ve büyümesi
query_builder 9 Ay Önce
  Yazar@lina_yrtyapn
İstanbul Beyfendi̇si̇ Mauro Emanuel İcardi̇
Galatasaray taraftarının en sevdiği futbolculardan olan icardinin hayatını anlatan Kitabım icardinin kariyerini yaşadığı olayları toparlayıp yazdığım kitap sizlerle buluşturmak istedim
query_builder 9 Ay Önce
  Yazar@biokusana
Yeşil Yelek
Canan Keser
Yeşil Yelek
Velhasıl dostlar ince ince yüreğe dokunan insanlara ihtiyacımız var... Omuzumuza herkes dokunur... Canan Keser
query_builder 3 Ay Önce
  Yazar@canankeser1
Karakterlerin Dansı
Pınar Erşahin
Karakterlerin Dansı
Yeni bir müzikale hazırlanan karakterlerin davranışlarını ve her birinin renkli dünyalarını, karakterlerin kendi ağızlarından dinleyerek onların hayatlarına eşlik ediyoruz.
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@nihasrep
Gerçek Düşünce Zamanı!
Hayatı öyle hızlı yaşıyoruz ki gerçek ve nitelikli düşünebilmek için zaman dahi bulamıyoruz. Alışkanlıklar, korkular, öğrenilmiş çaresizlikler, olumsuz telkinlerden, tembellikten, aile, çevre, eğitim, kültür, psikolojik nedenler, inanç gibi önemli etkenlerden dolayı düşünme görevinin bilim insanlarının, toplumu yöneten kişilerin görevi ve ödevi olduğunu zannediyoruz. Fikir üretmekten aciz, bir iskelet ve et birleşiminden oluşmuş toplum, başka milletlerin bilim insanı dedikleri kişilerin düşünceleri olan kuramları ezberlemek ve taklit etmekten başka bir şey yapmayan, ciddi düşünmeyi sıkıcı bulan, çıkarları için birbirinin kuyusunu kazan, ahlaki değerleri kaybolmuş, tüketim ve eğlence meraklısı maddi bir varlığa dönüştük. Herkes halinden çok memnun. Hiç kimsenin de bunu değiştirmek için düşünme yetisini kullanmaya niyeti bile yok. Böyle gelmiş böyle gidecek mi? Bu kitap, klişe kişisel gelişim seminerlerinde bize dayatılan, şunları uygulamalıyız şöyle düşünmeliyiz den ziyade toplumumuzda gözlemlediklerimi derleyerek olumlu eleştiri tadında hem sohbet edasında hem de biraz olsun düşünmenize katkıda bulunmak için evde, okulda, parkta dert ortağınız olmaya taliptir. Bu Kitap, kaybettiğimiz gerçek düşünebilme yetisini tekrar geri kazanabileceğimizi, çok istediğimiz takdirde hayallerimize kavuşabileceğimizi, alışkanlıklarımızın kaderimiz olmadığını ve onları düşünce gücümüzle değiştirebileceğimizi, etkili düşündükçe var olabilmenin sırlarını keşfedebileceğimizi, var olmanın muhteşem hazzı ile yaşam sevincimizi ve mutluluğumuzu yakalayabileceğimizi öğrenmeyi temenni etmekte, gerçek düşünce dalgaları içerisinde sörf yapmayı garanti etmektedir!..
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@deparegitim
Babalı Kızlı
Asım hayatının aşkını bulmuştu çok mutlulardı ta ki o kara güne kadar Aşık olduğu kadın gözünün önünde kansere yenik düşmüştü Ama onu hayatta tutan kişi Sevdiği karısından onun hatırası biricik kızı Asel`di
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@kurabiyeyazar
Yalnızların Sofrası
Bin bir vakit gelir bin bir vakit geçer ama biri gelir bir vakit geçmez.
query_builder 4 Yıl Önce
  Yazar@seyitaliyavuz
Eşitsizliğin Kökeni
Eşitsizliği anlamak...
query_builder 4 Yıl Önce
  Yazar@emrullahvarol
Biricik Babam Ve Corona Günlüğü
Aytekin Duran
Biricik Babam Ve Corona Günlüğü
Babacığımın ölümünü seyredip yaşarken hiçbir şey yapamamanın verdiği çaresizlikten ölümünü sadece seyredenleri kendim de dahil diğerlerini affedilip yüreğimdeki babacığımın sevgisiyle yeni deneyim düzeylerine ilerlemeye karar verdim. Kısa sürede yaşadığım zorlu mücadele içinde beni zehirleyen duygularıma yenik düşmeden ve her şeye rağmen hayatla barış içinde kalarak onu sevmeye devam ettiğimde farkettiğimde , değerli kitap okumayı severlere Ve dünyadaki bütün insanlara bir şekilde ulaşarak hayatlarında karşılaşabilecekleri zorluklara rağmen nasıl güçlü kalabileceklerini ve her şeye rağmen güçlü kalabilmenin formülü Insanları sevmeleri, hayatı sevmeleri Ve hayatın değerini bilmenin olabileceğini aktarmayı düşündüğümden dolayı bu güzel kitabı yazarak duygularımı aktarmayı başarabildim.
query_builder 4 Yıl Önce
  Yazar@aytekind
Detayları Ile Besyo
Yasin Akgün
Detayları Ile Besyo
BESYO’da hangi bölümün ne avantajı var ?
query_builder 3 Ay Önce
  Yazar@yasinhoca
modal aç
modal aç
modal aç