Yeni Üyelik
[ Genç Kız Edebiyatı ] - Kitap Listesi
Pègre
Gücün varolmaya başladığı bu dünyada kaybetmek söz konusu olamazdı. Çünkü kaybetmek, yitirmek demekti. Çünkü kaybetmek ölmek demekti. Umudun olmadığı, esaretin olduğu diyar.
query_builder 2 Hafta Önce
  Yazar@venomiee
Tutulma
Genç bir kadının, güçlü bir kadına evrilişi. Göknil Rona Yaşadığı her şeye rağmen daima dik durmaya, kendinden ödün vermemeye ve etrafındaki tüm müşküllere yardım edeceğine ant içmiş bir avukat. Aşk ile harmanlanacak, aşkın her halini yaşayacak. Günün sonunda adalet terazisinin ne kadar şaşacağına kendisi bile şaşıracak. Günü gelince, gücün adaletten üstün olup olmadığını sorgulayacak. İş insanı kimliğini kullanarak kirli işlerini örten Kıvanç Kavasoğlu ile canına can katan bir aşka düştüğünü zanneden Göknil, aşkın her şeyi affetmediğini düşe kalka, canı yanarak öğrenecek. Düştüğü yerden kalkarak, büyümeyi de. Hiç bir şeyi saklamayan, yalana ihtiyaç duymayan, süslü cümleler ile insanları kandırmayan, tüm karanlık yönlerini gözler önüne serip, temizleri saklayan Güney Yılmaz ile karşılaştığında ise Göknil, tekrardan insan olduğunu hatırlayacak. Hayatta aşktan daha üstün duygular olduğunu keşfedecek.  Aşkın her şeyi affedemeyeceğini, insanların tekrardan sevebileceğini, hayatta aşktan daha büyük duyguların olduğunu hep birlikte keşfetmeye var mısınız? Sevgiler Gökçen Koçan Tüm hakları saklıdır. Yetişkin içerik mevcut. Hikayede geçenlerin, gerçek kurum ve kuruluşlarla ilgisi bulunmamaktadır.
query_builder 3 Hafta Önce
  Yazar@gkcnnder
Dengeler Değişiyor
Bir çam ağacı kadar sert ve kuvvetli kişiliği olan Leyla Kılıç hayatında pek çok dönüm noktası yaşamıştı. Çalıştığı hastanede ki hemşire ona bu hayatın zorluklara rağmen güzel olduğunu açıklasa da Leyla hiç yumuşamadı. Peki sizce devamında ne olacak ? ...
query_builder 9 Ay Önce
  Yazar@melike_kuzeyi12
Görünmezi Göremem
Merve Barış
Görünmezi Göremem
her genç kızın hissettiği , kendine bile itiraf etmeye korktuğu duyguları baz almış günlük yaşam ile orantılı kendize dair çıkış yolu bulacağınız bi kitap.
query_builder 6 Gün Önce
  Yazar@mervers
modal aç
modal aç
modal aç