Yeni Üyelik
[ Genç Kız Edebiyatı ] - Kitap Listesi
Aşk Kapıyı Kırınca!
"Doğduğum gün babam; bu bebek ne kadar şirinmiş, o zaman adını Şirin koyalım demiş. Annem de durur mu yapıştırmış cevabını teklifini kabul ederek. Benim hayatla mücadelem bu nokta da başlamış. Al sana Şirin`in mükemmel hayatı!" Hayatını sırf şirin bir bebek olduğu için Şirin ismiyle geçiren ben, daha ilk günden zemine hızla çakılmıştım. Üstüne üstlük yirmi altı yaşıma kadar bu şirinlikle devam etmiştim. Sanki ismim değildi taşıdığım, yürüyen nazardı! Nikah dairesinde çalışan Şirine bu bile fazla ama neyse!
query_builder 7 Ay Önce
  Yazar@venomiee
Oyunbozan
"Sana diyebileceğim tek şey küçükken olduğu gibi seninle kaçmak adına her zaman burada olacağım. O küçük çocukta sana olan sevgim saklı Menekşe ve bu asla sana ulaşamadı." Elini kapı aralığından çektiğinde ayağa kalktığını duydum. Her ne kadar duygularım beni uyarsa da beni uzaktan izleyen o küçük kızı dinledim ve bakışlarımı ona çevirdim. Kimsenin duyamayacağı bir şekilde mırıldandı. "Seni kaybetmek bu hayatta yaşadığım en büyük pişmanlıktı." "O çocuk bana ulaşamamış olabilir ama ben o çocuğu duydum.." Tüm Hakları Saklıdır
query_builder 1 Yıl Önce
  Yazar@venomiee
Yağmurun Altında
Aylarca süren aşk kimin suçlu olduğu belli değilken biter. Yıllarca içinde yaşayan Naz bir gün özel tarihin özel saatinde aldığı telefon çağrısı ile hayatı alt üst olur.
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@gecetasi
Berceste
Bana baktı ve o güzel dudaklarından `berceste` kelimesi döküldü. O an, kaderin bizi bulmadığına aksine bizim kaderi bulduğumuza inandım. "Kalbin.." diye fısıldadığı zaman bakışlarımı ona çevirdim. "Kalbin ne tür bir uyuşturucu Berceste`m? Ne ondan kurtulabiliyorum ne de onsuz yapabiliyorum."
query_builder 2 Yıl Önce
  Yazar@venomiee
Tutulma
Genç bir kadının, güçlü bir kadına evrilişi. Göknil Rona Yaşadığı her şeye rağmen daima dik durmaya, kendinden ödün vermemeye ve etrafındaki tüm müşküllere yardım edeceğine ant içmiş bir avukat. Aşk ile harmanlanacak, aşkın her halini yaşayacak. Günün sonunda adalet terazisinin ne kadar şaşacağına kendisi bile şaşıracak. Günü gelince, gücün adaletten üstün olup olmadığını sorgulayacak. İş insanı kimliğini kullanarak kirli işlerini örten Kıvanç Kavasoğlu ile canına can katan bir aşka düştüğünü zanneden Göknil, aşkın her şeyi affetmediğini düşe kalka, canı yanarak öğrenecek. Düştüğü yerden kalkarak, büyümeyi de. Hiç bir şeyi saklamayan, yalana ihtiyaç duymayan, süslü cümleler ile insanları kandırmayan, tüm karanlık yönlerini gözler önüne serip, temizleri saklayan Güney Yılmaz ile karşılaştığında ise Göknil, tekrardan insan olduğunu hatırlayacak. Hayatta aşktan daha üstün duygular olduğunu keşfedecek.  Aşkın her şeyi affedemeyeceğini, insanların tekrardan sevebileceğini, hayatta aşktan daha büyük duyguların olduğunu hep birlikte keşfetmeye var mısınız? Sevgiler Gökçen Koçan Tüm hakları saklıdır. Yetişkin içerik mevcut. Hikayede geçenlerin, gerçek kurum ve kuruluşlarla ilgisi bulunmamaktadır.
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@gkcnnder
Dengeler Değişiyor
Bir çam ağacı kadar sert ve kuvvetli kişiliği olan Leyla Kılıç hayatında pek çok dönüm noktası yaşamıştı. Çalıştığı hastanede ki hemşire ona bu hayatın zorluklara rağmen güzel olduğunu açıklasa da Leyla hiç yumuşamadı. Peki sizce devamında ne olacak ? ...
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@melike_kuzeyi12
Görünmezi Göremem
Merve Barış
Görünmezi Göremem
her genç kızın hissettiği , kendine bile itiraf etmeye korktuğu duyguları baz almış günlük yaşam ile orantılı kendize dair çıkış yolu bulacağınız bi kitap.
query_builder 3 Yıl Önce
  Yazar@mervers
modal aç
modal aç
modal aç